Potanın Kraliçeleri, Kadınlar Euroleague B Grubu 8. hafta maçında Olympiakos ile bugün (9 Ocak Çarşamba günü) Metro Enerji Salonu’nda karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 19.30’da başlayacak ve FB TV’den canlı olarak ekranlara gelecek.
Takımımız, Euroleague B Grubu ilk maçında Olimpiakos ile deplasmanda karşılaşmış ve mücadeleyi 9 sayı farkla 63-54 kazanmayı başarmıştı. Kadınlar EuroLeague’de son hafta karşılaşmasında Carolo Basket’i ağırlayan Ekibimiz, mücadeleden 84-75 galip ayrılmayı başarmıştı.
![Potanın Kraliçeleri Olympiakos'ile mücadele edecek](https://www.fener.org/xwebsites/wp/fener/wp-content/uploads/2019/01/haber_basketbol_kb_Fenerbahce-Olympiakos-wel_20190109.jpg)
Son sırada bulunun Yunan Temsilcisi ise EuroLeague B Grubu’nda çıktığı 7 karşılaşmadan da mağlubiyetle ayrıldı.
Fenerbahçe, Kadınlar Euroleague B Grubu’nda 11 puanla beşinci sırada yer alıyor.
Son yorumlar